Październik chyli nam się ku końcowi, a jesienna łagodna aura nadal sprzyja naszej motocyklowej pasji. Sprzęta jeszcze nie chowamy i z przywilejów wyprzedaży chętnie korzystamy! Dlatego specjalnie dla Was ofertę wyprzedażową na listopad przedłużamy i dorzucamy jeszcze więcej!

Teraz możesz pozwolić sobie na najlepsze motocyklowe marki nawet za pół ceny!

Wybrani laureaci, nominowani do listopadowego eksplozji wyprzedażowej to:

Niepokonany na długich dystansach, pogodoodporny bohater wypraw i łowca przygód – HELD Askido. Teraz może zostać kompanem Twoich podróży za jedyne 387zł, czyli 30% taniej!

Niedościgniony, ergonomiczny, no. 1 na światowym piedestale ‘kaskowej popularności’ – HJC i model FS 11. Oszczędzasz dokładnie 408zł i „już Twoja w tym głowa” za 951zł!

Jedyny słuszny, wyrazisty, zawsze mocno temperamentny i sportowy – RST STUNT. Doścignij kurtkę już za 629zł,a zaoszczędzone 270zł dorzuć do spodni. I kombinezon gotowy!

Zawsze bezczelnie doskonały i zuchwały, król wszelkich bezdroży – FOX 360 MACHINA. Sięgnij po zadziorną bluzę za jedyne 145zł, a już nic nie stanie na Twej drodze. Go Fox yourself!

To zaledwie czołówka wyprzedażowej reprezentacji. Jeśli czujesz niedosyt – pędź do najbliższego salonu Motorismo i dobierz ofertę idealną dla siebie!

Pamiętaj, że u nas zyskujesz podwójnie! Wyrywasz znakomite marki nawet za pół ceny i dodatkowo zyskujesz zupełnie za darmo Motorismo Assistance!

Aż chciałoby się rzec: „Motorismo… i jesteś Zwycięzcą!’ 😉