crashbaryZamiłowanie do motocykli od zawsze łączy się z naturą gadżeciarza. Ciągłe dbanie o swój sprzęt, modyfikowanie go, „dłubanie” przy nim, dodawanie nowych elementów, reperowanie starych – dla większości jest to wielka frajda płynąca z posiadania własnej maszyny. Kufry, tankbagi, tailbagi, gmole, crashbary i wiele innych oferowanych przez SW-MOTECH doskonale spełniają potrzebę uczynienia swojej maszyny innej niż wszystkie, wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju.

Można to porównać do zabawy Lego – chyba każdy z nas bawił się tymi duńskimi klockami – w nowym pudełku zawsze otrzymywaliśmy precyzyjnie rozpisaną instrukcję, spis elementów (kompletny, a nawet często z częściami zapasowymi), sugestie łączenia z innymi zestawami tak, by stworzyć zupełnie nową jakość. Taki jest SW-MOTECH. Firma jest znanym i docenianym w ponad 50 krajach producentem akcesoriów motocyklowych (zarówno na rynku wtórnym, jak i wyposażenia fabrycznego). Ponad 15 lat doświadczenia owocuje tworzeniem sprzętu bardzo dopracowanego.

Firma SW-Motech działa na podobnej zasadzie, co Lego – produkty tej marki są wykonane z maksymalnym zaangażowaniem, zawsze w pełni kompatybilne z innymi elementami, zawierają klarowne instrukcje sprawiające, że dodawanie nowych akcesoriów już samo w sobie jest wielką przyjemnością. Wszystko jest jednak podporządkowane optymalnej funkcjonalności i nadrzędnej zasadzie maksymalnego bezpieczeństwa maszyny, bagażu, jak i samego motocyklisty.

CO OFERUJE SW-MOTECH

Na wstępie warto przypomnieć, że wachlarz produktów SW-Motech Bags-Connection zawiera w sobie 4 główne kategorie:

  1. Systemy bagażowe – wśród nich między innymi wodoodporne kufry, stelaże, sakwy, różnorodne rodzaje toreb, kanistry i stoliki turystyczne, dzięki którym podróżowanie stanie się szczególnie przyjemne, a pakowanie banalnie proste.
  2. Nawigacja – uniwersalne uchwyty na GPS i smartfon pozwolą Ci przymocować każde urządzenie.
  3. Ergonomia i Komfort – przedłużenia dźwigni zmiany biegów, podnóżki, podwyższenia oraz mocowania kierownicy a nawet poduszki powietrzne sprawią, że podróżowanie motocyklem wejdzie na zupełnie nowy poziom wygody.
  4. Bezpieczeństwo – crashbary, osłony dłoni, przedłużenia lusterek, reflektory i lampy przeciwmgielne, osłony  zabezpieczające szczególnie ważne i delikatne elementy motocykla.

NOWOŚCI NA SEZON 2014

Sakwy DAKAR

Niezależnie od tego jak długo jedziesz i jak ciężka jest Twoja trasa, dzięki swojej budowie sakwy Dakar pomogą Ci przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach. Sakwy Dakar wykonane są z bardzo odpornego materiału (1680 Ballistic-Nylon), a lekki i zapewniający dużą stabilność zestaw stelaży sprawi, że daleka podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza. Zestaw zawiera 2 sakwy zewnętrzne, 2 wodoodporne wewnętrzne oraz zestaw stelaży dedykowany do konkretnego motocykla.

Torba MAVI

To wielofunkcyjna torba o pojemności 3 litrów, jest całkowicie wodoodporna i oddychająca. Wykonana z odpornego na ścieranie i nagrzewanie oraz bardzo elastycznego materiału TPU. Dodatkowo ma funkcję zmodyfikowania jej tak, by mogła służyć jako saszetka biodrowa. Wyposażono ją również w odblaskowe elementy dzięki którym poprawia widoczność.

Tylna torba DRYBAG (250/450 i 360/600)

Są to doskonale wodoodporne i uniwersalne torby pasujące do prawie wszystkich modeli motocykli. Umożliwią Ci zabezpieczenie swoich pakunków przed nawet najgorszymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV oraz zabrudzeniami. Ich stabilność w czasie jazdy jest gwarantowana  4 solidnymi punktami mocowania. Możliwe jest również montowanie ich jeden, na drugim.

Poduszki AIRHAWK

System połączonych komór powietrznych tych poduszek gwarantuje maksymalne dopasowanie i komfort. Dzięki niemu ciężar rozkłada się równomiernie, a sama poduszka dopasowuje się do osoby siedzącej. Jest to idealne rozwiązanie na długą trasę.

AKCESORIA DO BMW

Mamy też dobrą wiadomość dla posiadaczy nowego BMW R1200 GS. SW-MOTECH przygotował specjalnie dla Was komplet akcesoriów. Zobaczcie nowy katalog i wybierzcie z niego najlepsze rozwiązania dla swojej maszyny, a każda wyprawa i przejażdżka stanie się jeszcze większą przyjemnością.