foxAlfredo Gomez, Andreas Lettenbichler, Ivan Cervantes i Tadeusz Błażusiak w jednym miejscu! I Motorismo jako piękny akcent z FOXem.

Nasze Dziewczyny oczarowały kibiców. Szczęśliwcy stali się posiadaczami koszulek FOX, które nasze Panie wyrzucały w powietrze, ku wielkiej uciesze kibiców. Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata SuperEnduro w Łodzi dostarczyła nam wiele emocji, było bowiem więcej znanych zawodników ze światowej czołówki niż rok temu. Walkę o Super Pole wygrał Taddy, III finał wyścigu Prestige również, dzięki czemu zapewnił sobie drugą lokatę na podium w klasyfikacji końcowej z wynikiem 44 pkt., tuż za Knight’em (48 pkt.) W klasyfikacji generalnej Taddy prowadzi z wynikiem 107 pkt., a goni go Knight (93 pkt.).

 

 

Gratulujemy Tadeuszowi i dziękujemy za ogromne emocje, które towarzyszyły jego występowi w Łodzi. Oprócz wyścigów mężczyzn, mieliśmy również okazję przyglądać się rywalizacji kobiet. Ich bieg przekonał wszystkich, że tor nie należy do najłatwiejszych, a zawody wygrała Jane Daniels. Dodatkowymi atrakcjami był wyścig klasy historycznej na zabytkowych sprzętach oraz dzieciaki pokonujące specjalnie przygotowane dla nich przeszkody. Ryk silników, opary adrenaliny i spalin, czyli wszystko najlepsze ze sportów motorowych! Do zobaczenie za rok!content_M_