Jeśli dokonałeś w naszej sieci zakupu produktów jednej z wybranych marek, przysługuje Ci wyjątkowe wsparcie i ochrona. W przypadku zniszczenia w wypadku lub utraty w wyniku kradzieży któregoś z produktów zminimalizujemy Twoje straty. Na nowy asortyment otrzymasz 50% rabatu.

Logo_Motorismo_Assistance

Jedyne co musisz zrobić to:

  • Zarejestruj zakupiony produkt na stronie motorismo.pl

  • W przypadku wystąpienia szkody, zgłoś ją online, przedstaw nam protokół policyjny potwierdzający wystąpienie zdarzenia oraz paragon.

  • Udaj się do salonu by odebrać nowy produkt, taki sam jaki posiadałeś lub o tej samej wartości (z 50% rabatem).

Życzymy Ci byś nigdy nie musiał skorzystać z naszego programu, ale wiadomo, na drodze różnie bywa. A skoro jesteś naszym klientem Assistance zyskujesz gratis!
Co to jest i na czym to polega?

Assistance gwarantuje, iż każdy, kto dokona zakupu produktów jednej z wybranych marek w sieci Motorismo w przypadku zniszczenia ich w wypadku komunikacyjnym lub utraty w wyniku kradzieży otrzyma 50% rabat na nowy asortyment.

Jak dołączyć i skorzystać z Motorismo Assistance?

To bardzo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz zakupione w sieci Motorismo produkty na portalu internetowym www.motorismo.pl w ciągu 14 dni od daty zakupu. Szczegółową instrukcję postępowania znajdziecie na serwisie www.

Co jeśli przydarzy się Tobie szlif, parkingowa gleba lub kradzież odzieży?

W przypadku wystąpienia szkody, zgłoś ją nam on-line, przedstaw protokół policyjny potwierdzający zdarzenie oraz paragon na zakupiony towar. Następnie udaj się do salonu by odebrać nowy produkt – taki sam jaki posiadałeś wcześniej lub o tej samej wartości, na który otrzymasz 50% rabatu.

Pamiętaj, że przezorny zawsze zabezpieczony! Życzymy Tobie abyś nigdy nie musiał korzystać z naszego programu, ale wiadomo, na drodze różnie bywa.

A skoro jesteś naszym klientem Assistance zyskujesz gratis!

Więcej szczegółów o programie znajdziecie na stronie www.motorismo.pl w dziale Motorismo Assistance oraz na profilu Facebookowym Motorismo Assistance.

Jedź bezpiecznie z Motorismo Assistance!