Zapraszamy już w najbliższą sobotę, 22 czerwca na Plac Politechniki w Warszawie, skąd startuje II Warszawski Rajd Motocyklowy – czyli turystycznie przez Warszawę i okolice!

Na liście startowej motocykle wszystkich epok: od przedwojennych po współczesne, a także skutery. Zapowiada się bardzo widowiskowo, udział w imprezie zgłosiło ok. 50 rozmaitej maści oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju pojazdów.
Rajd to impreza dla wszystkich tych, którzy czerpią nieposkromioną radość z jazdy swoimi maszynami. W programie rajdu znajdziemy tak ciekawe pozycje jak jazda na orientację według itinerera czy próby sportowe odbywające się na terenie Autodromu Automobilklubu Polski.

Serdecznie zapraszamy już przed godz. 10 na Plac Politechniki i później, około południa na Autodrom Automobilklubu Polski na Bemowie. Nie przegapcie! Zapowiada się niesamowicie widowiskowa sobota!

Motorismo ufundowało nagrody dla uczestników rajdu. Przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do Motorismo Warszawa przy ul. Modlińskiej 154. W sobotę jesteśmy do Waszej dyspozycji w godz. 10:16 – 16:31 🙂