Fox jest pionierem w każdej dziedzinie MX. Biorąc pod uwagę historię marki, FOX ma na swoim koncie kilka przełomowych momentów w budowie i produkcji sprzętu do MX. Ostatnimi czasy były to buty Instinct, a teraz czas na gogle i serię AIRSPC.

Gogle służą do ochrony oczu u zawodników MX. Przez ostatnie lata do wyboru mieliśmy różnego rodzaje szyby, oprawki, ale w większości przypadków gogle pozostawały niezmiennymi goglami. FOX postawił wszystko na jedną kartę i wprowadził rewolucję w procesie produkcji samych gogli, tworząc model AIRSPC. Mając możliwość sprawdzenia tego produktu, możemy z czystym sumieniem powiedzieć: „Udało się!”.

Co nowego?

Główna zaleta gogli AIRSPC to powiększone aż o 30% wloty powietrza. Dzięki temu znacząco polepszyła się wentylacja, a tym samym komfort użytkowania został wzniesiony na zupełnie inny, wyższy poziom.

Jednak prawdziwą wisienką  na torcie jest zwiększenie powierzchni widzenia peryferyjnego. Teraz będziesz widział znacznie więcej, w jeszcze szerszej perspektywie!

Stare i sprawdzone…

Do nowych, pionierskich rozwiązań, zostały dołożone te, które były już wcześniej sprawdzone w FOX. Pianka na powierzchni ramki, nie tylko jest hipoalergiczna, ale także bardzo gruba. Całe 19mm grubości znacząco wpływa na idealne dopasowanie i komfort noszenia. Zapomnisz o jakichkolwiek uciskach.

Zielone, żółte, czerwone…

Gogle AIRSPC wyposażone są w sprawny system wymiennych szyb. W okamgnieniu wymienisz wizjer na nowy, solidnie osadzony w ramce, dzięki ośmiu stabilizującym pinom.

Do wyboru mamy aż kilkanaście rodzajów szyb. Od zwykłych czystych, kolorowych, aż po takie wynalazki jak szyby przyciemniane czy lustrzane. Niezależnie od tego, jakie warunki pogodowe panują, FOX zawsze daje nam gwarancję dobrej widoczności.

FOX to nie tylko agresywny design i idealna widoczność, ale też znakomita ochrona! Same szyby wykonane są z tworzywa LEXAN uzbrojonego w filtry UV. Te z kolei chronią w 100% nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Brawo!

3ma się!

Pasek mocujący gogle na kasku, posiada system zabezpieczający przed ich zsuwaniem się. Jest to szeroki na 45 mm, antypoślizgowy panel silikonowy. W zestawie znajduje się dodatkowo demontowana ochrona nosa, mocowana do oprawki. Wystarczy dopasować całość do kasku FOX i mamy szczelnie osłoniętą twarz, z zachowaniem wysokiej wentylacji.

http://www.youtube.com/watch?v=DGguYcgNqgA

Najlepsze bluzy i spodnie, najlepsze buty, a teraz również i najlepsze gogle!

http://www.youtube.com/watch?v=yzH3yeFw6mI

FOX to marka która ustala standardy. Przekonaj się i odwiedź oficjalnego dealera Fox Motorismo Warszawa.