Bezpieczna Jazda z Motorismo rusza po raz trzeci! Tradycyjnie już spotykamy się na Torze Poznań, tym razem w jednym jedynym terminie – 27 lipca. Jeśli oprócz kursu na prawo jazdy kategorii A nie miałeś nigdy więcej do czynienia z treningiem – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Sezon w pełni, lato za pasem, z niekrytym uśmiechem na twarzy planujemy urlop i dalsze wyjazdy na naszych dwukołowych sprzętach. To dobry moment aby zastanowić się nad swoimi umiejętnościami. Tak zupełnie na serio i z lekką dozą pokory. Treningu nigdy dość!

Myślisz sobie – mam już nakulane kilkadziesiąt tysięcy na swoim moto, nic mnie nie zaskoczy… Nic bardziej mylnego! Naucz się prawidłowych reakcji w niespodziewanych sytuacjach na drodze, kiedy każdy manewr i każda sekunda decyduje o zdrowiu, a nawet życiu Twoim i innych.

W ciągu dwóch lat przeszkoliliśmy ponad 200 motocyklistów, i tych zatwardziałych – z wyrobionymi już złymi nawykami, jak i zupełnych świeżynek z ledwo zdanym prawem jazdy.

Posłuchaj co mają do powiedzenia wybrani uczestnicy minionych edycji:

Szkolenie nie tylko pozwoliło mi przećwiczyć to co już potrafię, ale też dzięki niezmiernie trafnym i rzeczowym wskazówkom instruktorów, pozwoliło mi wyeliminować błędy, których konsekwencje na drodze mogą być niemiłe. Bardzo podobało mi się podejście instruktorów – indywidualne, swobodne i przyjacielskie. Posiadając nieporównywalne doświadczenia nie wymądrzali się, ale dawali rady jak kolega motocyklista – motocykliście. Michał Stefaniak

Na szkoleniu ćwiczone były sytuacje w których każdy motocyklista może się znaleźć i jak sobie w takim momencie poradzić. Wiedzę przekazaną przez instruktorów nie sposób nabyć w normalnym ruchu ulicznym do momentu kiedy nie znajdziemy się dokładnie w takiej sytuacji, co może być czasem bolesnym doświadczeniem. Uważam, że udział w takim szkoleniu powinien być obowiązkowy dla każdego kursanta prawa jazdy na motocykl, zakończony egzaminem sprawnościowym. Tomasz Białas

 

Taki rodzaj kontaktu z maszyną oraz instruktorem, który wie czego uczy i jak to robić, aby było efektywne nawet po jednym dniu, jest nieocenionym źródłem wiedzy o sobie, własnych umiejętnościach, ale także swoich słabościach i lękach. Wierzę, że wielu uczestników, podobnie jak ja, odebrało też lekcję pokory. Do tego także sporo wiedzy o motocyklu, ubiorze motocyklisty i nastawieniu do motocyklizmu jako źródle przyjemności. Cieszy mnie to, że wszystkie półgodzinne części zajęć były nakierowane na bezpieczeństwo. Głównie własne – motocyklisty – ale również innych uczestników ruchu. Każda „lekcja” była tak samo ważna. Paweł L. – „Brodaty Miś”

Teraz już wiesz z obiektywnych opinii samych uczestników ze naprawdę warto z nami trenować. Jak często masz okazję korzystać z profesjonalnego toru i praktycznych wskazówek prawdziwych zawodników, którzy tym razem wcielają się w rolę instruktorów?

Jakich elementów nauczysz się na naszym treningu?

– nagła zmiana kierunku jazdy

– korekta toru jazdy w łuku

– sprawne manewrowanie

– „test łosia”

– praktyczne użycie tylnego hamulca

Więcej na ten temat szczegółowego przebiegu szkolenia znajdziesz w naszych kolejnych publikacjach.

Jak się dostać?

1.         Odwiedzaj salony Motorismo i rejestruj zakupione produkty w Motorismo Assistance na www.motorismo.pl – tutaj

2.         Akcja dotyczy marek: HJC, Held, RST, Arai, Rebelhorn, Ozone, SW Motech, Airoh, Falco, Nitro, Arlen Ness, Berik

3.         Zaznacz przy rejestracji „TAK” w okienku „Udział w szkoleniu”

4.        Teraz już tylko oczekuj od nas kontaktu telefonicznego/ mailowego z potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie.

Pamiętaj – im szybciej tym lepiej. Ilość wejściówek ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Akcja rusza od 27.05.2014 i potrwa do czasu wyczerpania puli wejściówek!

Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz tutaj

Sprawdź jak wyglądała impreza Motorismo na Torze Poznań w zeszłym roku i przekonaj się że warto!

Bezpieczna Jazda z Motorismo 14.07.2013: tutaj i tutaj

Bezpieczna Jazda z Motorismo 11.08.2013: tutaj i tutaj i film

Patroni:

      

Śledź nasz portal Motorismo – w kolejnej publikacji więcej szczegółów na temat treningu!

Do zobaczenia w Motorismo! smiley